galeria: zwierzęta inaczej

Uwielbiasz koty i psy? Chcesz nadać swojemu mieszkaniu odrobinę zwierzęcego charakteru? W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo intrygujących i zaskakujących fototapet z wizerunkami ulubionych zwierząt. Bogactwo kształtów i kolorów sprawi, że z Twojego domu na zawsze zniknie monotonia. Na naszej stronie internetowej możesz dokładnie obejrzeć wszystkie propozycje. Na Twoich ścianach mogą także zagościć:

  • konie,
  • ryby,
  • ptaki – w szczególności sowy.

W ofercie znajdziesz także bardziej egzotyczne stworzenia, takie jak lwy czy zebry. Nie znalazłeś niczego, co by Cię zainteresowało? Masz pomysł na własną grafikę? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci przenieść ją do wybranych przez Ciebie pomieszczeń.

Specjalizujemy się także w tworzeniu wystrojów wnętrz dla szkół i przedszkoli. Fototapeta z motywem psów lub barwnych ptaków z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapewnimy przyjazne i kolorowe otoczenie, w którym z przyjemnością będzie się przebywać.

Każda z naszych fototapet wykonana jest z najwyższą dbałością, z produktów wysokiej jakości. Możesz wybrać jeden z trzech proponowanych przez nas materiałów pokrycia:

  • winyl,
  • lateks,
  • fizelina.

Trwałość i odporność na przypadkowe uszkodzenia to cechy, które są naszym znakiem rozpoznawczym. Nasze produkty z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w pokoju dziecięcym. Wystarczy lekko wilgotna szmatka, by usunąć wszystkie zabrudzenia, a łypiący ze ściany kot będzie wyglądał jak nowy. Fototapetę możesz wykorzystać także w łazience, bez obaw o wysoką wilgotność w pomieszczeniu czy zmiany temperatury.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij