galeria: zwierzęta inaczej

Wśród wielu dekoratorskich inspiracji, w naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości fototapety z szeroką rozumianą architekturą budynków, takich jak zamki, mosty oraz latarnie morskie. Tego typu nowoczesne flizelinowe i lateksowe dekoracje doskonale sprawdzą się jako pomysły na ścianę we wnętrzach mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Dostępne w tej kategorii fototapety zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy, a ich motywem przewodnim jest architektura i różnego rodzaju budynki. W asortymencie posiadamy szeroki wybór tapet, które jako sprawdzony producent, wykonujemy na wymiar wyłącznie przy użyciu bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Architektoniczna fototapeta lateksowa czy flizelinowa, na której widnieje most, zamek lub latarnia morska, może stanowić ciekawy wystrój sypialni, salonu czy przedpokoju, ale nie tylko. Każda nowoczesna fototapeta na zamówienie, wykonana zgodnie z najnowszymi trendami, sprawdzi się również jako pomysł na ścianę w biurze projektowym, warsztacie oraz w atelier projektantów. Może również zostać wykorzystana do aranżacji hotelu, pensjonatu, itp.

Jesteśmy doświadczonym producentem, który oferuje zarówno gotowe fototapety, jak również wykonuje je na dowolny wymiar, na podstawie zdjęć dostarczonych przez klientów.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij