galeria: zwierzęta inaczej

Fotoobrazy

Ściany i ich ozdoba, to również wyzwanie podczas aranżacji wnętrz. Fotoobrazy są jedną z możliwości dekoracji. Brak ograniczonych i standardowych rozmiarów pozwala na swobodne zaprojektowanie ściany. Nasza strona internetowa pozwala na zamówienie tych dekoracji w dowolnym wymiarze, którego szczegóły wprowadza się przy konfiguracji zamówienia lub przy zamówieniu wysyłanym e-mailowo.

Jest możliwość, aby wzór podzielić na kilka elementów, według oczekiwań Klienta, np.: tryptyk, dyptyk, dzielenie w pionie lub dzielenie w poziomie. Przedmioty świetnie się prezentują w dużych formatach np.: 100x200 cm, lub 80x150 cm, efekt jest wtedy bardzo ciekawy. Trzeba jednak dopilnować, aby nie powstał za duży chaos, poprzez wprowadzenie obok innych, mniejszych formatów.

Dostępne w naszym asortymencie fotoobrazy są wykonywane techniką hand made. Płótno jest werniksowane- zabezpieczane płynnym laminatem przed uszkodzeniami obrazu, rama jest zbijana z listew profilowanych, które zapobiegają odciskaniu się od drewna, następnie canvas jest naciągany na ramę i mocowany do niej. W takiej postaci są gotowe do zawieszenia i nie wymagają dodatkowych haczyków itp. Przedmioty są również gotowe, aby oprawić w ozdobną ramę – we własnym zakresie. Warto dodać, iż wykonujemy również obrazy ze zdjęcia – nadesłanego indywidualnie. Od teraz dziełem sztuki, które będzie zdobiło ściany Twojego domu mogą być zdjęcia wykonane właśnie przez Ciebie!

Jednak niezależnie od tego czy wybierzesz gotowe wzory fotobrazów dostępne na naszej stronie internetowej, czy będziesz chciał wydrukować zdjęcie na płótnie – każda dekoracja będzie prezentować się estetycznie oraz oryginalnie. Dostosowujemy swoją propozycję do wymagań naszych Klientów, oferując zróżnicowaną ofertę fotoobrazów. W naszym asortymencie znajdują się tysiące motywów, z których można wykonać piękne oraz unikalne aranżacje.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij