galeria: zwierzęta inaczej

Wywodzący się z ekspresjonizmu abstrakcyjnego styl pop art coraz częściej gości w naszych wnętrzach. Ten nurt artystyczny polega przede wszystkim na tworzeniu kompozycji z przedmiotów codziennego użytku, naśladując stylistykę reklam i komiksów. W poszukiwaniu ciekawych dodatków do aranżacji wnętrz, warto zwrócić uwagę na lateksowe oraz flizelinowe fototapety pop art na wymiar.

Dostępne w tej kategorii fototapety pop art na zamówienie mogą stanowić nietuzinkowy pomysł na ścianę zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze. Jesteśmy producentem dekoracji w różnorodnych wzorach i kolorach, które przykuwają uwagę, a także sprawiają, że zwykłe wnętrze jest w stanie zmienić się nie do poznania. Zarówno lateksowa, jak i flizelinowa fototapeta inspirowana stylem pop art znakomicie ożywi przestrzeń, dodając jej niebanalnego charakteru.

Jako producent oferujemy wyłącznie trwałe i starannie wykończone fototapety pop art, które wykonujemy na zamówienie w dowolnym wymiarze.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij