galeria: zwierzęta inaczej

Jeśli szukasz oryginalnej dekoracji na dużą ścianę, doskonałym pomysłem będą fototapety panoramiczne. Rozległe obrazy wspaniale wypełnią przestrzeń i przykuwają wzrok. Są kropką nad i aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz fototapetę z:

  • panoramą miasta,
  • pejzażem górskim,
  • pięknym egzotycznym krajobrazem,
  • kadrem z kojąco zielonego lasu,
  • sięgającym po horyzont morzem, malowniczą rzeką, wzburzonymi wodami wodospadu i innymi widokami zapierającymi dech w piersi.

W każdej kategorii fototapet panoramicznych znajdziesz wiele propozycji, z których na pewno wybierzesz tę idealną do Twojego wnętrza. Możesz ożywić przestrzeń, wybierając motyw z dzikimi zwierzętami na afrykańskiej sawannie lub końmi w galopie, a jeśli szukasz czegoś prostego, zobacz nasze wzory geometryczne. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Nasze fototapety panoramiczne gustownie i z klasą wypełnią przestrzenie między blatem a szafkami w kuchni. Możliwości nadruku na specjalnych materiałach i laminowania, sprawiają, że fototapeta, na której widnieje panorama, sprawdzi się także w łazience oraz innych przestrzeniach, w których tapeta wymaga odporności na wilgoć i zabrudzenia.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij