galeria: zwierzęta inaczej

Każdy z nas przyzna, że stare filmy są magiczne. Można je lubić bądź nie, ale decydując się na fototapetę z kadrem takiej produkcji, wnosi się do wnętrza niesamowity klimat. Taka dekoracja będzie pasować do większości pomieszczeń. Doskonale dopełni styl retro, który jest nastawiony na ekspozycję artefaktów z dawnych lat. Taki obraz możesz też nakleić w salonie urządzonym w stylu glamour, klasycznym czy nawet industrialnym. Trzeba jedynie pamiętać, by odpowiednio manipulować pozostałymi dodatkami.

Oczywiście fototapeta z motywem ze starego filmu może stanowić fantastyczny prezent i element dekoracyjny dla fanów dawnych produkcji. Takie obrazy sprawdzą się nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy łazience. Wybierz kadr przedstawiający bohaterów filmowych na basenie lub plaży, by podkreślić w ten sposób charakter pomieszczenia. Nie musisz obawiać się o zniszczenie produktu. Oferujemy bardzo trwałe nośniki i dodatkowe laminowanie, które sprawia, że nasze fototapety są odporne na zawilgocenie oraz zabrudzenie – nawet takimi substancjami jak tłuszcz.

Do wyboru masz jeden z trzech nośników:

  • - winyl,
  • - lateks,
  • - flizelinę.

Dobranie odpowiedniego materiału jest kluczowe, by nasze produkty zachowały swoją żywotność i nawet po latach wyglądały jak nowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Do utrzymania fototapet w czystości wystarczy wilgotna ściereczka, którą bez obaw możesz przetrzeć powierzchnię. Usuniesz w ten sposób nawet trudne zabrudzenia, które przy innych nośnikach wymagałyby specjalistycznych środków.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij