galeria: zwierzęta inaczej

Świat jednorożców, wróżek, kotów, dinozaurów, zwierząt prosto z dżungli oraz wielu innych bajkowych postaci za sprawą fototapet na ścianę może zagościć w pokoju Twojego dziecka. Zamienić to miejsce ze zwykłego wnętrza w krainę marzeń, przestrzeń, w jakiej będzie czuło się wyjątkowo i chętnie spędzało czas, jest wielkim wyzwaniem. To królestwo małego człowieka, w którym całość aranżacji powinna odzwierciedlać preferencje malucha. Tapeta ze zdjęciem albo grafiką jest więc doskonałym pomysłem na urządzenie pokoju dziecięcego. Urzec może kolorystyką, ciekawymi wzorami i kojarzyć się z pozytywnymi emocjami.

Przygotowana specjalnie dla najmłodszych kolekcja fototapet to propozycja dedykowana zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Znajdą w niej wielu ulubionych bajkowych czy filmowych bohaterów. Oprócz tego dostępne są także wzory uniwersalne, które świetnie będą wyglądać we wnętrzu urządzonym np. w stylu vintage, glamour czy rustykalnym.

Fototapety dziecięce na wymiar

Mnogość wzorów, jakie oferujemy w tej kategorii, pomoże wyjść poza utarte kolorystyczne schematy, czyli wszystko, co różowe – to dla dziewczynki, a niebieskie – dla chłopca. Jako producent możemy zaproponować fototapety dziecięce na wymiar, idealnie prezentujące się na ścianie pokoju malucha. Motywy, jakie znalazły się w naszej kolekcji, ułatwią przełamanie rutyny. Nawet mały metraż może całkowicie zmienić swoje oblicze dzięki temu, że pojawią się w nim kolorowe wzory. Ponadczasowe, magiczne motywy i wizerunki tworzymy przy użyciu sprawdzonych technologii oraz bezpiecznych materiałów.

Przy wyborze fototapet dziecięcych trzeba wziąć pod uwagę zainteresowania i wiek najmłodszych członków rodziny. Dopasujemy je pod wymiar, jaki poda nam klient. To najlepszy sposób na to, aby dobrze zaaranżować wnętrze pokoju dla dziecka pod względem rodzaju i koloru umeblowania, stylu, w jakim ma być urządzony, podkreślenia jego walorów oraz ukrycia wad architektonicznych, które zdarzają się w obiektach mieszkalnych.

Fototapety na ścianę dla dziecka

Wybierając tapetę do pokoju dziecka, warto wziąć pod uwagę również to, że różne kolory, formy, kształty i wzory będą pobudzać jego wyobraźnię, tworzyć przyjazne otoczenie, kiedy będzie się bawić, uczyć i wypoczywać. Fototapeta to dekoracja ścienna, która szybko się nie zabrudzi, a do tego jest bezwonna i nie powoduje uczuleń. Dlatego jest bezpieczna dla każdego małego alergika. Może też zarówno uspokajać, jak i ożywiać pokój dziecięcy – wszystko zależy od tematyki, jaka się na niej znajdzie. Warto pamiętać także o tym, że motywy i wzory oraz kolorystyka przedstawione na fototapecie odgrywać będą ważną rolę w prawidłowym (zwłaszcza początkowym) rozwoju malucha. Postrzega on świat inaczej niż dorośli i wszelkie bodźce wzrokowe mają niebagatelny wpływ na kształtowanie jego zmysłów.

Dzięki temu, że proponujemy fototapety na wymiar dla dzieci, można je dopasować na każdą ścianę. Ich montaż jest bardzo prosty i nie zabiera dużo czasu.

Przyjazna estetyka, wysoka jakość wykonania – zamawiając nasze produkty do dziecięcego pokoju, pobudzisz nie tylko wyobraźnię córki czy synka, ale także stworzysz im miejsce, w którym będą czuli się po prostu dobrze i bezpiecznie!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij