galeria: zwierzęta inaczej

CENY Z PROMOCJI ::  :: (ZAWIERAJĄ 15 % RABAT )

Fototapety nie będą posiadały znaków wodnych

Asortyment do montażu, tj. kleje, pędzle, bolce itp, pojawiają się do wyboru w koszyku, po dodaniu produktów

Współpracujemy z firmą  kurierską DPD, dostawa na drugi dzień roboczy. Koszt paczki to 20 zł
lub odbiór osobisty

Przy wydrukach minimalne zlecenia to 1m2. W przypadku, gdy klient zleca mniej niż 1m, zlecenie liczone jest za 1m2

Tapeta papierowa lateksowa, grubość 212g/m2, zwiększona odporność na rozdarcia, standardowy, popularny i ekonomiczny materiał do druku fototapet. Łatwa w aplikacji. Polecamy laminowanie, aby przedłużyć żywotność tapety i jej estetykę. Klejenie tapety na styk.

Tapeta gładka winylowa na podłożu z flizeliny, grubość 230 g/m2 Posiada atest niepalności B1, norma DIN4102-1. Bardzo łatwa w montażu, stabilna wymiarowo i odporna na zarysowanie. Nie rekomendujemy aplikacji brytów metodą „na zakładkę” z uwagi na grubość fototapet. Idealna do ‘nieidealnych” ścian

Tapeta strukturalna PIASEK na podłożu z flizeliny, grubość 300 g/m2 Posiada atest niepalności B1, norma DIN4102-1. Bardzo łatwa w montażu, przez swoją grubość. Nie rekomendujemy aplikacji brytów metodą „na zakładkę” z uwagi na grubość fototapet. Idealna do ‘nieidealnych” ścian. Polecamy laminowanie, aby przedłużyć żywotność tapety i jej estetykę.

Tapeta strukturalna PŁÓTNO na podłożu z flizeliny, grubość 300 g/m2 Posiada atest niepalności B1, norma DIN4102-1. Bardzo łatwa w montażu, przez swoją grubość. Nie rekomendujemy aplikacji brytów metodą „na zakładkę” z uwagi na grubość fototapet. Idealna do ‘nieidealnych” ścian. Polecamy laminowanie, aby przedłużyć żywotność tapety i jej estetykę.

Tapeta strukturalna BETON na podłożu z flizeliny, grubość 300 g/m2 Posiada atest niepalności B1, norma DIN4102-1. Bardzo łatwa w montażu, przez swoją grubość. Nie rekomendujemy aplikacji brytów metodą „na zakładkę” z uwagi na grubość fototapet. Idealna do ‘nieidealnych” ścian. Polecamy laminowanie, aby przedłużyć żywotność tapety i jej estetykę.

 

Fototapeta samoprzylepna, idealna do wyklejania powierzchni takich jak: ścianki wewnętrzne z nida-gips, oklejanie szaf, drzwi przesuwnych, drzwi wejściowych, luster, mebli, blatów itp. Tapetę samoprzylepną klei się na zakładki ! Tapeta posiada warstwę klejącą.

Fototapeta samoprzylepna transparentna fototapeta wykonana na przezroczystym materiale. Druk kolorowy, ale nie kryjący, po naklejeniu efekt przezroczystości pozostaje. W miejscach gdzie na zdjęciu jest kolor biały, na naklejece będzie przezroczystość.

Papier satynowy 220g do druku plakatów, posterów, grafik. Do oprawy w ramy, ramki itp, lub bezpośrednio do przyczepienia do ściany

Papier fotograficzny błysk do druku wielkoformatowych fotografii.
Do oprawy w ramy, ramki itp.

Laminowanie z roli laminatem UV mat/błysk (w standardzie MAT). Do wnętrz w standardzie stosuje się mat, ponieważ nie odbija światła, nie powstają refleksy i nie jest męczący dla oka przy większej powierzchni.

Laminat uszlachetnia wydruki, dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, pozwala na bezpieczne czyszczenie nawet mokrymi szmatkami. Laminowanie zabezpiecza przed uszkodzeniami  mechanicznymi fototapety a także przed odbarwieniami (napoje itp.). Zalaminowana fototapeta pozwala na swobodne oczyszczanie jej (jak szyby w oknach) nawet środkami chemicznymi i mokrymi szmatkami. Laminat przedłuża znacznie żywotność, poprzez dodatkowe zabezpieczenie UV.

Laminowanie płynnym laminatem, dotyczy fototapet strukturalnych oraz canvasu. Laminat zabepiecza przed uszkodzeniamia, można delikatnie czyścić mokrymi szmatkami, chroni kolor przed blaknięciem UV, a także przed odbarwieniami.

Tanie fototapety

Szukasz wymarzonej fototapety na wymiar do salonu, biura, łazienki lub kuchni? A może chcesz tanio stworzyć unikatowy obraz albo naklejkę dowolnych rozmiarów, którą ozdobisz wybraną przestrzeń? U nas znajdziesz niezliczone ilości wzorów i możliwości technicznych aplikowania ich na wybranym nośniku. Dla łatwego wyszukiwania wzory podzieliliśmy na czytelne kategorie. Nasze produkty zachowują doskonały stosunek jakości do ceny – fototapety są tanie, a wydruk żywy i wyjątkowo precyzyjny. Pośród dostępnych opcji nośników dla fototapet znajdziesz lateksowe oraz winylowe, strukturalne i PCV wykonane na fizelinie. Zlecisz nam także naniesienie wybranego motywu na obraz, stworzysz transparentne samoprzylepne tapety, naklejki pod szkło i dużo więcej! Każdy wzór zmodyfikujesz, nakładając na niego filtr czarno-biały lub sepia, obracając w wybranym kierunku lub tworząc lustrzane odbicie. Możliwości nie ma końca! Dysponujemy najnowszymi technologiami druku. Jeśli szukasz tanich fototapet w doskonałej jakości i akcesoriów do ich montażu – jesteś we właściwym miejscu!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij