galeria: zwierzęta inaczej

FAQ

1. Na czym polega laminowanie fototapety?

 Laminowanie polega na pokryciu wierzchniej warstwy fototapety cienką warstwą zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi  ( tapety gładkiej – laminujemy z rolki; tapety strukturalne – laminujemy tzw. werniksem ). Dodatkowo laminat uszlachetnia wydruk oraz zabezpiecza przed promieniowaniem UV.

2. Czy laminowanie jest konieczne?

Laminowanie jest usługą opcjonalną. Jednak szczególnie zalecamy laminowanie fototapet naklejanych w kuchni, łazience, pokoju dziecięcym oraz pomieszczeniach komercyjnych.

3. Czy istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze.

 Niestety nie. Ze względu na indywidualny charakter zamówienia osoba zainteresowana zobowiązana jest wykonać przedpłatę w wysokości 100%. Płatność wykonywana jest przelewem.

4. Różnica między fototapetę lateksową a flizelinową.

 Fototapeta flizelinowa jest materiałem znacznie grubszym od lateksowej. Szczególnie dobrze  się sprawdza na ścianach, które nie są idealnie gładkie. Dodatkowo łatwiej się ją nakleja.

 5. Co zrobić jeśli paczka z fototapetę jest uszkodzona?

 W takiej sytuacji należy wypełnić protokół szkody w obecności kuriera. Dokument ten uprawnia nas do złożenia reklamacji u przewoźnika. Dodatkowo proszę o przesłanie do nas informacji via mail z opisem zaistniałej sytuacji, abyśmy mogli jak najszybciej podjąć konieczne kroki.

6. Co zrobić jeśli dostarczona fototapeta nie zgadza się z zamówionym produktem?

 Niezwłocznie proszę nas o tym poinformować via mail z dokładnym opisem wady. Wszelkie niezgodności z zamówieniem np. zły wymiar, materiał zostaną rozpatrzone.

Ważne: Niewielkie różnice w kolorze nie podlegają reklamacji, ponieważ wynika to ze specyfiki technologii komputerowej oraz rodzaju materiału.

7. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty czas realizacji wynosi  ( zwykle ) 3-5 dni roboczych. Oddzielnie liczony jest czas dostawy towaru, zazwyczaj wynosi 1 dzień roboczy.

8. Jaką tapetę wybrać ?

Każda jest przeznaczona do klejenia na ściany, przy wyborze ważne jest: ekonomia, oczekiwany efekt - struktury tapet, grubość tapety - jeżeli ściana ma nie dociągnięcia czy małe ubytki

9. Czy tapety musi kleić specjalista od naklejania fototapet ?

Każdy fachowiec trudniący się naklejaniem tapet położy również i fototapetę, materiał jest taki sam, zasada klejenia również. Przy dobrych chęciach można położyć tapetę osobiście

10.  Zwrot lub wymiana fototapet na inny wzór

Produkty są produkowane tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienia, wg ściśle określonych kryteriów przez zamawiającego. W tym przypadku zamawiający nie ma możliwości zwrotu lub zamiany towaru na inny. Prosimy zatem o przemyślane i świadome zakupy.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij