galeria: zwierzęta inaczej

Prezentowane przez nas fototapety sprawdzą się w każdym wnętrzu. Szkice prezentują najróżniejsze obrazy. Możesz zdecydować się na rysunek przedstawiający:

  • - naturę,
  • - zwierzęta,
  • - pejzaże,
  • - sytuacje historyczne.
  • Każdy z nich ma swoje własne przesłanie, które pomoże Ci zbudować niepowtarzalny nastrój w każdym pomieszczeniu. Sprawdzą się w domowych gabinetach czy salonach. Zachwycą wszystkie artystyczne dusze. Dobrze komponują się z wnętrzami nowoczesnymi i minimalistycznymi. Nie będzie Ci potrzebna żadna inna dekoracja. Wystarczy fototapeta przedstawiająca szkic motywu natury, a wszyscy Twoi goście skupią na niej swoją uwagę.

    Naszą propozycję kierujemy także do biur projektowych, agencji reklamowych i marketingowych. Szkicowany motyw na ścianach wpasuje się w charakterystykę działalności i znacząco poprawi komfort pracy. Z pewnością zrobi też pozytywne wrażenie na przyjmowanych klientach, jeśli taki rysunek zostanie umieszczony w poczekalniach lub salkach do prowadzenia rozmów biznesowych. W takich miejscach pierwsze wrażenie jest najważniejsze i trzeba o nie szczególnie dbać.

    Każdą fototapetę ze szkicem można zamówić na jednym z trzech nośników. W zależności od rodzaju podłoża i pomieszczenia docelowego wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które sprawi, że produkt będzie cieszył oczy przez lata. Nie musisz martwić się zabrudzeniami. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką, by usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Oferujemy także laminowanie w dwóch rodzajach: błyszczącym lub matowym.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij