galeria: zwierzęta inaczej

Południe Francji kojarzy się nie tylko z pyszną, śródziemnomorską kuchnią, pełną ryb i owoców morza. Myśląc o Prowansji, wiele osób z pewnością wyobraża sobie kolorowy świat, przepełniony głęboką purpurą lawendy, złotem ziemi, a także zieleni gajów oliwnych i lasów, pnących się na popielato-białe szczyty gór. Z drugiej strony krajobraz wypełniają urokliwe miasteczka o ciasnej zabudowie, w których życie wydaje się biec tak wolno, jakby czas się zatrzymał. Fototapeta prowansalska jest zatem idealnym pomysłem do przestrzeni, w której będzie chciało się wypocząć, zrelaksować się, albo po prostu – niespiesznie – wykonywać swoje codzienne obowiązki.

Wiele z naszych propozycji świetnie wpisze się we wnętrza dużego domu, jak i małych mieszkań. Fototapeta w stylu prowansalskim może ozdobić ściany kuchni, salonu, jak i sypialni, wnosząc do nich żywe barwy, elementy rustykalne, a także nutę beztroski. Jeśli więc pojawia się pragnienie, aby we wnętrzach Państwa mieszkania zagościły piękne perły romańskiej architektury lub też przesycone fioletem pola lawendy – fototapety z krajobrazami prowansalskimi będą idealnym wyborem.

Brak wzorów w kategorii
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij