galeria: zwierzęta inaczej

Kojarzą się z gotowaniem i nadawaniem smaku oraz aromatu potrawom. Idealnym dla nich miejscem w domu jest więc kuchnia. To tu – w ramach niewielkiego odświeżenia aranżacji – można pozwolić sobie na fototapetę z przyprawami, czyli wzór, po jaki chętnie sięga się przy dekorowaniu tego pomieszczenia. Zioła i inne dodatki już same w sobie często są ozdobą, którą wykorzystuje się przy podawaniu jedzenia. Różna konsystencja, postać oraz barwa pozwalają komponować je na wiele sposobów i dają niebanalny efekt. Pobudzają zmysł nie tylko smakowy – z przyjemnością patrzy się na nie, kiedy wypełniają kuchenną przestrzeń. Być może będą inspirować do kulinarnych eksperymentów.

Kuchenne zioła nie tylko dodają swojskiego klimatu, ale też efektownie prezentują się na jednej bądź wielu ścianach, pomiędzy półkami i sprzętem AGD. Szukając modnego i stylowego elementu wykończeniowego do kuchni, warto zastanowić się, czy fototapeta i przyprawy w artystycznym ujęciu to połączenie, które może świetnie wyglądać w tym pomieszczeniu! W końcu akurat tutaj nie powinno ich zabraknąć!

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij