galeria: zwierzęta inaczej

W naszej ofercie posiadamy ponad 170 pięknych widoków z niezwykłej Wenecji. Taka fototapeta urozmaici wystrój każdego salonu czy sypialni. Znajdziesz tu zarówno kolorowe ujęcia, jak i czarno-białe, przedstawiające miasto takim, jakie było wiele lat temu. Najbardziej charakterystyczne są oczywiście gondole i zdjęcia z wodą w tle. Taka propozycja nada się do dekoracji pomieszczeń hotelowych i sal restauracyjnych. Kolorowe budynki i panorama miasta będą niezwykłym urozmaiceniem każdego nowoczesnego wnętrza.

Włoska Wenecja jest znana także dzięki wyjątkowemu karnawałowi. Przenieś tę magiczną atmosferę do własnego salonu dzięki fototapecie przedstawiającej słynne maski weneckie. Sprawdzą się do minimalistycznych wnętrz i będą skupiać na sobie zainteresowanie Twoich gości. Pomieszczenie stanie się bardziej przytulne i kolorowe, a przebywanie w nim będzie prawdziwą przyjemnością.

Każdą naszą propozycję możesz dostosować do własnych potrzeb. Na Twoje życzenie możemy nałożyć na zdjęcia filtr, dzięki czemu piękne widoki mogą stać się czarno-białe, by lepiej dopasować się do wystroju wnętrza. Jeśli efekt Cię nie satysfakcjonuje, zgłoś się do nas, a przygotujemy kilka propozycji przedstawienia danego kadru w innych odsłonach. Możesz zamówić fototapety na jednym z trzech podkładów, w zależności od jej przeznaczenia i umiejscowienia. Specjalna metoda produkcji sprawia, że nawet w łazience może pojawić się gondola. Naszym propozycjom na nośniku z flizeliny czy winylu niestraszna jest woda bądź gwałtowne zmiany temperatur.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij