galeria: zwierzęta inaczej

Aranżacja dużych wnętrz jest szczególnie trudna. Duże i puste ściany nie wyglądają przyjaźnie i przytulnie. Chcąc uniknąć efektu pustki, zdecyduj się na fototapetę z panoramą. Do wyboru masz obrazy przedstawiające:

  • - góry,
  • - lasy,
  • - pola uprawne,
  • - morza i jeziora,
  • - miasta.

Możesz zdecydować się także na jeden z bardziej awangardowych motywów lub prostszych, przypominających wzory geometryczne lub spirale. Do każdego pomieszczenia dobierzesz odpowiednie zdjęcie, które dopełni jego stylizację.

Ciekawym pomysłem jest także naklejenie panoramy na kilku ścianach tak, by razem tworzyły jedną całość. Nie będą potrzebne żadne dodatkowe dekoracje wnętrza. Do pomieszczeń w stylu marynistycznym doskonale sprawdzi się fototapeta przedstawiająca otwartą wodę. Przy industrialnych aranżacjach polecamy widoki miast i fabryk, a przy wiosennym odnawianiu mieszkania mogą to być zielone pola i łąki. Do urządzenia kuchni także znajdziesz odpowiedni motyw – prosty i czytelny, który wpasuje się w niewielką przestrzeń pod szafkami kuchennymi. W zależności od przeznaczenia możesz wybrać jeden z aż trzech nośników – w tym winyl, dzięki któremu fototapetę nakleisz nawet w łazience.

Nasze produkty utrzymasz w czystości za pomocą wilgotnej szmatki i gąbki. Niestraszne są im pomieszczenia, w których przebywa duża ilość osób. Wszystkie fototapety mogą zostać zalaminowane, co dodatkowo doda im trwałości przed zniszczeniami i zabrudzeniami – nawet takimi jak plamy z tłuszczu. Polecamy nasze panoramy do wnętrz publicznych: sal restauracyjnych czy pokojów hotelowych – sprawdzą się nawet w tak wymagających warunkach.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij